PĀRVADĀJUMI
KRAVU
STARPTAUTISKIE
pārvadājumi
un jūras
avio

Kas mēs esam?

Kompānija  “TBN Logistic Baltic” tika izveidota 31.maijā 2004. gadā kā Latvijas filiāle “ТБН Группы компаний”.

Uzņēmuma galvenie darbības virzieni:

  • Kravu ekspedīcija
  • Muitas noliktavas pakalpojumi
  • Konsultācijas autopārvadājumu jomā un muitas dokumentu noformēšana.

Mūsu komanda sastāv no augsti kvalificētiem speciālistiem loģistikas jomā un mūsu mērķis ir nodrošināt klientiem izcilu kravas apstrādes un piegādes pakalpojumu kvalitāti.

Galvenie virzieni:
Europa, Krievija, ASV , Ķīna , NVS valstis

Pakalpojumi

auto

Iespējas

Mūsu uzņemums izmanto modernās noliktavas pakalpojumus ar kopējo platību 8000 m2 un dzelzceļa pievadi, lai realizētu iepriekš minētos mērķus. Mūsu noliktava jau sniedz kravas pieņemšanas, konsolidācijas un muitas noformēšanas tranzīta kravas, kā arī tālākās nosūtīšanas pakalpojumus uz Krieviju un NVS valstīm, atbilstoši Eiropas praksei.
Mums ir plašāka un lielāka pieredze, strādājot Rīgas Brīvostā, kur notiek jūras kravu noformēšana, kravu konsolidācija, uzglabāšana un apstrāde. Tāpat mēs nodarbojamies ar konteineru pārvadājumu ekspedēšanu, ieskaitot LCL kravu pārvadājumus (kombinēto kravu pakalpojuma veids). Jūras konteineru pārvadājumi aptver praktiski visus reģionus, tajā skaitā dienvidaustrumu Āziju, Ameriku u.t.t.
Nobeigumā, varam piedāvāt nestandarta, negabarīta un lielgabarīta kravu pārvadājumus ar nepieciešamo transportēšanas atļauju (krava, kas pārsniedz atļautos izmērus vai svaru, ES un KF teritorijas transportēšanai).

Priekšrocības

Tā kā Latvija ir ģeogrāfiskais centrs Baltijā un robežojas ar Krieviju un Baltkrieviju, tas dod priekšrocības loģistikas un distribūcijas nolūkos. Šis faktors dod iespēju lielākiem rietumu un austrumu uzņēmumiem izvietot savus birojus un distribūcijas centrus tieši Latvijā. Pateicoties iestāšanai ES, Latvija ir kā durvis un distribūcijas centrs preču transportēšanai. Šajā kontekstā, mūsu galvenais uzdevums ir nodrošināt tranzīta kravu apstrādi kā no ES valstīm uz Krieviju, NVS valstīm, tā arī pretējā virzienā.